Potrebujete rýchlu radu? Ozvite sa nám na +421 902 670 377
Chcete predať nehnuteľnosť? Dajte nám o nej vedieť!

Ako pracujeme

1. Nezáväzné stretnutie 

Nemáte ešte predstavu o tom, čo urobíte so svojou nehnuteľnosťou? Vhodným riešením je nezáväzná schôdzka. Pri káve spolu preberieme varianty predaja (príp. prenájmu), cenu nehnuteľnosti a podmienky prípadnej spolupráce. 

 

2. Podpísanie spostredkovateľskej zmluvy 

Pokiaľ sa rozhodnete pre spoluprácu, podpíšeme spolu tzv. sprostredkovateľskú zmluvu, v ktorej budú stanovené podmienky spolupráce a trhová cena nehnuteľnosti. 

  

3. Prezentácia nehnuteľnosti

Inzerátom s fotkami a nudným opisom nehnuteľnosti už odzvonilo. Oveľa efektnejšie sú videoprehliadky a 3D scan-y, ktoré umožňujú záujemcovi detailnejšie prezretie domu alebo bytu ešte predtým, ako príde na obhliadku. 

V rámci prezentácie vytvárame pre každú nehnuteľnosť na predaj vlastnú webovú stránku, ktorú následne zdieľame na Facebooku. 

 

4. Prehliadky  

Vytvorením správneho prezentačného mixu zabezpečíme, že obhliadky nehnuteľností sa uskutočnia iba so skutočnými záujemcami. Vďaka video prehliadkám a 3D scanom sa nemôže stať, že by si potenciálni kupci predstavovali nehnuteľnosť inak ako v skutočnosti vyzerá.  

 

5. Podpísanie zmlúv  

V spolupráci s právnikmi a advokátmi skupiny adv holding zaistíme všetky potrebné zmluvy a dokumenty nielen pre Vás, ale i pre kupujúceho. Zaručujeme tak bezproblémový priebeh predaja a financovania nehnuteľnosti.

Všetky práva vyhradené © 2023 advreal.sk