Potrebujete rýchlu radu? Ozvite sa nám na +421 915 636 760
Chcete predať nehnuteľnosť? Dajte nám o nej vedieť!

HOSTINEC TRI KORUNY

Popis nehnuteľnosti
Ponúkame na predaj zabehnutý hostinec TRI KORUNY v obci Veľký Lipník okr. Stará Ľubovňa . Hostinec sa nachádza na hlavnom ťahu cesty 543 na štátnu hranicu s Poľskom (Lysá nad Dunajcom-Niedzica) . Výborná poloha nehnuteľnosti v pohorí Pienin ponúka možnosti podnikania v reštauračnej alebo po rekonštrukcii aj ubytovacej oblasti. V okolí predávanej nehnuteľnosti je množstvo turistických možností (napr:Pieninský národný park, splavovanie Dunajca na drevených pltiach až po hranice s Poľskom, múzeum Červený Kláštor, cykloturistika, Belianska jaskyňa, zámok Niedzica ( Poľsko),lyžiarske strediská).
Hostinec je z časti podpivničený, momentálne táto časť slúži ako sklad. Vrchná časť nehnuteľnosti pozostáva z troch miestností, kuchyne, skladu, kancelárie, sociálnych zariadení a vonkajšej terasy.
Hostinec je napojený na miestny vodovod, kanalizačná prípojka je riešená žumpou. Spolu s hostincom sa predávajú pozemky patriace k nehnuteľnosti vo výmere 1950 m2.

Viac info Vám radi poskytneme pri osobnej obhliadke.

Nehnuteľnosť je vo vlastníctve firmy. V prípade záujmu možnosť odkúpenia zabehnutej s.r.o.
Ponúkame kompletný servis spojený s predajom nehnuteľnosti, právny servis, poradenstvo pre rýchly a bezpečný prevod nehnuteľnosti, poradenstvo v oblasti financovania kúpy.
Doplnkové charakteristiky
Číslo ponuky: 000267
Lokalita: Veľký Lipník
Typ: Dom
Výmera: 312 m2
cena dohodou predaj
Maklér


Všetky práva vyhradené © 2021 advreal.sk